Grajska matineja: vodeni ogled Loškega muzeja in posebno vodstvo po zbirki Škofjeloški pasijon

19. 10. 2024 @ 11:00

Preživite dopoldne na Loškem gradu! Tokrat se lahko na predzadnjo soboto v mesecu z muzejskim vodnikom odpravite na ogled stalnih zbirk ter spoznate bogato naravno in kulturno dediščino Škofjeloškega, nato pa si s kuponom privoščite še kavo v Grajski kavarni Škofja Loka in občudujete razgled na srednjeveško mesto.

V okviru dnevov Evropske mreže praznovanja velikega tedna in velike noči 2024 (Days of the European network of Holy Week and Easter celebrations 2024) bo po zbirki škofjeloškega pasijona potekal poseben voden ogled.

Cena: odrasli 7 EUR, seniorji (65+) 5 EUR, dijaki in študenti 4 EUR (vključuje vstopnico v muzej, vodenje in kavo po izboru v Grajski kavarni Škofja Loka)

Vabljeni!